ПІДГОТОВКА ДО ІСПИТІВ

ХОЧЕТЕ ВЧИТИСЯ В США, АЛЕ НЕ ЗНАЄТЕ З ЧОГО ПОЧАТИ? ПОЧНІТЬ З підготовки до іспитів!
Domar Academy допомагає отримати будь-який міжнародний сертифікат. Вища освіта в США користується великою популярністю серед іноземних студентів з усього світу. Однак, процедура і система вступу до ВНЗ в кожному університеті своя і залежить від штату.

В цілому вимоги можна об’єднати за такими критеріями:
– Наявність Атестату про повну загальну середню освіту
– Достатній середній бал GPA
– Наявність сертифікату TOEFL з достатньою кількістю балів
– Іспити ACT, SAT, GRE, GMAT з достатньою кількістю балів

Пропонуються програми підготовки до здачі на IELTS, TOEFL, BEC, CAE, FCE, PET, KET та інші.

SAT (Scholastic Assessment Test) и ACT (American College Test) – це іспити, які здають всі місцеві американські випускники шкіл. Вони необхідні для вступу на програми бакалаврату і оцінюють математичні знання, логічні здібності, аналітичне мислення і знання англійської мови. Для надходження в американський ВНЗ необхідно здати один з цих іспитів в залежності від вимог ВНЗ.

GRE (Graduate Record Examinations) – іспит для вступу до університетів США на програми магістратури, аспірантури та докторантури. Оцінює математичні, аналітичні та вербальні здібності. Необхідність іспиту встановлюється кожним університетом індивідуально.

GMAT (Graduate Management Admission Test) – іспит для вступу до університетів США на програми магістратури МВА. Оцінює математичні, аналітичні та вербальні здібності. Необхідність іспиту встановлюється кожним університетом індивідуально.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – іспит, необхідний для вступу до всіх коледжі та університети США на будь-яку програму вищої освіти. Оцінює рівень володіння англійською мовою.

BEC (Business English Certificate)

Відмінний іспит з англійської мови для тих, хто хоче зробити кар’єру. BEC відноситься до категорії професійних іспитів і має три рівні складності для кандидатів з різною підготовкою (preliminary – Intermediate / B1, vantage – Upper-Intermediate / B2, higher – Advanced / C1).

Іспит спрямований на перевірку основних компонентів мови, тому ідеальний для тих кандидатів, яким бажано мати однаково високий рівень підготовки з усіх мовних навичок. Щоб отримати BEC, необхідно набрати не менше 60% правильних відповідей, щоб отримати C, не менше 75% – В і більше 80% – A. Інформація про регулярність проведення тестів можна отримати за посиланнями (http://www.cambridgeenglish.org/find-a-centre/) .

TOEFL (Test Of English as a Foreign Language)

представлений компанією Educational Testing Service (США). Основні країни, в яких визнаються результати TOEFL: США, Канада, Великобританія, Індія, Китай, Тайвань, Туреччина, Німеччина, Італія, Франція. Близько 9000 навчальних закладів і компаній в більш ніж 130 країнах світу вимагатимуть результати TOEFL. Вони діють 2 роки і підлягають перездачі, якщо вони вам знову будуть потрібні після цього терміну. TOEFL констатує рівень підготовки в англійському тих, для кого англійська не є рідною. TOEFL має 4 складові: Reading, Speaking, Listening і Writing.

Детальніше про структуру:

Існує 2 варіанти цього тесту: TOEFL PBT (на папері) і TOEFL IBT (значить через Internet). Сьогодні TOEFL здається переважно в Інтернет, включаючи компонент розмовної мови. Кожен модуль (Listening, Speaking, Reading і Writing) оцінюється від 0 до 30 балів. Остаточний результат становить суму балів усіх модулів. Поняття прохідного балу відсутня – кожна установа, в яке Ви подаєте цей сертифікат, встановлює свої вимоги. Мінімальний бал для TOEFL IBT варіюється від 61 бали до 109 балів в найвимогливіших. Середній бал по TOEFL IBT становить приблизно 75 для студентів та 84 для аспірантів.

Сертифікат TOEFL дійсний протягом двох років. Більш того, багато американських університетів розглядають результати, отримані не раніше, ніж за рік до вступу. Результати тесту Ви можете дізнатися через 2 тижні після здачі на сайті екзаменаційного центру, офіційне підтвердження приходить поштою через 5-6 тижнів після складання іспиту.

IELTS (International English Language Testing System)

Розшифровується, як міжнародна система тестування на знання англійської. Тест також для тих, хто збирається вчитися, іммігрувати або проходити практику в англомовному середовищі і дозволяє визначити рівень володіння англійською, у тих, для кого англійська не є рідною. IELTS був створений, як сучасний британський аналог TOEFL спільно трьома організаціями: Британською Радою, Австралійської освітньою організацією IDP і Кембриджським Університетом.

Тест IELTS, в обов’язковому порядку, необхідно здавати всім, хто планує:

  • подавати документи на імміграцію в Канаду, Австралію, Нову Зеландію, Великобританію;
  • вчитися в канадських, австралійських, новозеландських, американських, британських або ірландських університетах.

З усіх міжнародних іспитів, тільки іспит IELTS передбачає оцінку володіння мовою з урахуванням середовища, в якій кандидат її буде використовувати.

Існує два модулі тесту IELTS: Academic Module (для вступників до вузів) і General Module (для тих, хто виїжджає на ПМЖ до Канади, Австралії або Нової Зеландії). Обидва варіанти складаються з чотирьох частин: Reading, Writing, Listening, Speaking.

IELTS охоплює рівні знання англійської мови від 0 ( “Starter”) і до 9. Однак, 8 або 8.5 вже вказує, що ви англійською володієте досконало. Однак для вступу до більшості вузів за кордоном досить набрати 6 – 6.5 балів, а для імміграційної мети: 5-7 балів. Тест складається з 4 секцій, максимальний бал по кожній з секцій 9, а загальний бал складе середньоарифметичне з чотирьох окремих оцінок всіх компонентів. IELTS має загальнодоступну базу результатів для всіх бажаючих. IELTS визнає понад 7000 навчальних закладів та організацій в 120 країнах світу. Основні країни – це Великобританія, Австралія, Нова Зеландія, Канада, Ірландія, США.

Термін дії сертифіката IELTS – 2 роки; після цього рівень володіння англійською знову доведеться підтверджувати. Цим IELTS схожий з TOEFL.

Результати іспиту IELTS доступні в системі онлайн на 14-й день після здачі іспиту.

Cambridge ESOL (English for Speakers of Other Languages)

Це найпрестижніші в світі сертифікати. Іспити Cambridge ESOL розроблені і координуються Cambridge Assessment – екзаменаційним підрозділом Кембриджського університету (University of Cambridge). Це найвідоміша в Європі організація, яка займається оцінкою рівня володіння англійською. Все Кембриджські іспити з англійської мови відповідають загальноєвропейській системі оцінки мовної компетенції (Common European Framework of Reference for Languages). Існує рівнева система володіння англійською мовою – від рівня А1 (початківці) до рівня С2 (володіння).

Іспити Cambridge ESOL включають в себе п’ять сертифікатів володіння англійською спільною мовою – KET, PET, FCE, CAE, CPE та три тести з ділової англійської мови – BEC Preliminary, BEC Vantage, BEC Higher.

Кембриджські іспити відкривають можливості:

  • надходження до університетів і коледжів
  • працевлаштування та кар’єрне зростання
  • визначення мовного рівня в англійській мові
  • мотиваційний елемент у професійній і науковій міжнародній діяльності.

Тисячі університетів, роботодавців і офіційних організацій вимагають результати саме Кембриджських екзаменів. Більш детальну інформацію про те, які організації визнають результати Кембриджських екзаменів, можна знайти за наступним посиланням (http://www.cambridgeenglish.org/why-cambridge-english/global-recognition/).

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАШ РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

визначте Ваші знання англійської мови, протестуйте себе

ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ

Підготовка до IELTS/TOEFL

Індивідуальна підготовка:
3 заняття на тиждень по 90 хв
Вартість заняття:

340 грн. / 90 хв.

Підготовка до IELTS/TOEFL

Групові заняття:
3 заняття на тиждень по 90 хв
Вартість місячного навчання:

4080 грн. / 12 зан.

Підготовка до ЗНО

11 клас

1 заняття на тиждень по 120 хв.
Вартість місячного навчання:

520 грн.

10 клас

1 заняття на тиждень по 120 хв.
Вартість місячного навчання:

520 грн.

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРСИ ВЖЕ СЬОГОДНІ!