КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ, НІМЕЦЬКОЇ, ПОЛЬСЬКОЇ, КОРЕЙСЬКОЇ, ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВ

Домар Академія проводить мовні табори, speaking club і інші заходи для розвитку Ваших мовних навичок.
ЗаписатисяДетальніше

Про Академію

«Якщо ти говориш з людиною мовою, яку він розуміє, це сприймається його мізками. Якщо ти говориш з людиною на його рідній мові, це стосується його серця », – цей вислів невтомного борця за права людини Нельсона Мандели дає поштовх нам і нашим студентам вивчати іноземні мови і робити блискучі успіхи. <р> Ми вже не уявляємо себе частиною закритого суспільства з колом друзів, обмеженим певною територією і менталітетом. Наші діти вже з раннього віку мріють про подорожі в далекі країни, зустрічах з людьми з інших континентів. І найцікавіше те, що їхні мрії здійснюються і будуть здійснюватися ще швидше і ширше, бо наші можливості примножуються з кожним днем. <р> Мовна школа Domar Academy не хоче залишитися в стороні від тих процесів, які відбуваються в сучасному світі. Дозвольте і нам, внести свою лепту в здійснення вашої мрії! Ми хочемо і робимо все можливе, щоб вивчення іноземних мов стало для вас захоплюючою подорожжю в культури, історії та особливості народів, серця і душі людей.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Domar Academy – це не тільки школа іноземних мов, це місце, де борються за результат.

Наші викладачі використовують творчий підхід, роблячи акцент на нестандартне ведення занять, що сприяє невимушеній атмосфері.

Domar Academy пропонує широкий вибір мов, які викладаються експертами в своїй справі.

У нас Ви можете підібрати найбільш відповідний для Вас курс (курси для дітей, дорослих, підготовка до іспитів і т.д.).

ПОЧНИ ГОВОРИТИ АНГЛІЙСЬКОЮ!

Наш розмовний клуб допоможе Вам розширити свій словниковий запас, з легкістю сприймати англійську мову на слух, вільно і без страху говорити англійською мовою.

Тут Ви можете познайомитися з цікавими людьми, зламати-таки цей мовний бар’єр або розтоптати його залишки і просто весело і з користю провести вечір!

DOMAR ACADEMY ВОЛОДІЄ НЕ ТІЛЬКИ АНГЛІЙСЬКОЮ!

КОРЕЙСЬКА

Китайська – вже не модно!
Вивчайте корейську!

НІМЕЦЬКА

Країна, люди, мова: все це варте одне іншого!
Незмінно правильна Німеччина, люблячі порядок німці, чітка мова.

ПОЛЬСЬКА

Польська мова – це не тільки повторюється склад «пше-пше», як це здається нам з вами з першого погляду, але і захоплюючий, красивий і досить легка для українців мова.

ПРОФЕСІЙНИЙ ПЕРЕКЛАД ВІД МАЙСТРІВ СВОЄЇ СПРАВИ, DOMAR ACADEMY!

Англійська, німецька, слов’янські мови.