КОРЕЙСЬКА

South-KoreaКитайська – вже не модно! Вивчайте корейську!
Корейська мова – один з найбільш своєрідних мов світу – “важливий і чемний”. А корейське вищу освіту вважається одним з найбільш якісних у світі.

По-перше, в порівнянні з Китаєм або Японією, Південна Корея користується попитом анітрохи не менше, проте якісних фахівців, які дійсно добре знають країну і мову, трохи.

По-друге, перші кроки в корейській даються легше на відміну від китайської і японської з їх ієрогліфічним письмом. Корейська мова проста – там букви. Проста система письма, де букви групуються в склади, дозволяє вивчити корейський алфавіт в перші 2-3 заняття.

По-третє, Південна Корея – це якість поширене по всьому світу. Подивіться на Ваш монітор – зі значною часткою ймовірності він буде корейським. Перегляньте зведення новин – майже завжди в них присутня будь-яка інформація про Південну Корею.

По-четверте, Південна Корея – прекрасна країна з древньою культурою і інтерес до неї в світі поступово зростає, а значить – у Вас є шанс опинитися на гребені хвилі.

Заняття проводить першокласний викладач з великим досвідом роботи.

Ми пропонуємо не тільки курси з вивчення корейської мови, а й підготовку до міжнародного іспиту TOPIK, який відкриє перед Вами двері кращих ВНЗ Південної Кореї і подарує можливість досягти величезних висот у всесвітньо відомих корейських компаніях.

ВАРТІСТЬ ЗАНЯТЬ

Індивідуальна підготовка:

300 грн – 60 хв
400 грн – 90 хв

 

 

Групова підготовка:

2 заняття на тиждень
по 60 хв;
вартість місячного навчання:

1400 грн.

2 заняття на тиждень
по 90 хв;
вартість місячного навчання:

1600 грн.

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРСИ ВЖЕ СЬОГОДНІ!